Možnosti platby

 • Převodem na účet - jako VS (variabilní symbol), prosím, uvádějte číslo Vaší objednávky. Zboží odesíláme po přijetí platby na náš bankovní účet 2201810527/2010, převod trvá jeden pracovní den. Možnost platit přes QR kód, který naleznete při dokončení objednávky na e-shopu anebo v potvrzovacím e-mailu o přijetí objednávky.

 • Platba dobírkou - objednávku uhradíte až při převzetí zboží
  • dobírka PPL 40 Kč
  • dobírka Zásilkovna 19 Kč

      Možnosti dopravy

      Při objednávce nad 1500,- Kč je doprava zdarma v rámci ČR.

      Pokud odešlete objednávku do 12. hodiny a zboží máme skladem, ještě tentýž den ji předáme dopravci a zásilka Vám bude s největší pravděpodobností doručena následující pracovní den. O odeslání zásilky budete informování e-mailem včetně možnosti sledování Vašeho balíku.

      Samozřejmostí je také možnost diskrétního balení Vaší objednávky. Zboží je možno odeslat jako neoznačený balík - bez loga a názvu společnosti, obrázků nebo textů naznačujících jeho obsah.

      • Zásilkovna.cz 65 Kč doprava (+ dobírka)
       Zpravidla 2-3 pracovní dny. Téměř 2 000 výdejních míst po celé České republice. Možnost sledování zásilky. Při převzetí nepotřebujete doklad totožnosti. Stačí se prokázat heslem, které obdržíte v SMS a e-mailu.

      • PPL ParcelShop 95 Kč doprava (+ dobírka)
       Zpravidla 1-3 pracovní dny. O doručení zásilky na výdejní místo budete informování SMS zprávou a e-mailem. Stálá pracovní doba včetně víkendového provozu většiny poboček.

      • PPL Private 110 Kč doprava (+ dobírka)
       Zpravidla 1-3 pracovní dny. Možnost sledování zásilky. Rozvoz probíhá mezi 8-18 hod. SMS i telefonické upozornění před doručením zásilky.


       Zboží doručujeme pouze v rámci České republiky. Pro Slovensko odesíláme po kontrole objednávky a platbě předem.