Jsme skupina lidí s dlouholetými zkušenostmi, které se snažíme sdílet a informovat veřejnost o širokém využití a léčivých účincích konopí. Od roku 2016 pořádáme v Ostravě konopný veletrh, kde se každoročně sjíždí jak prodejci konopného sortimentu, tak odborníci s nejnovějšími poznatky ohledně léčby, pěstování, zpracování nebo průmyslového využití konopí.

V roce 2017 jsme přišli na trh s konopným pivem KONOPEX 11° - je to spodně kvašený, nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák, který se opravdu povedl a už stihl nasbírat několik ocenění. Od jara 2018 totiž objíždíme s pivkem festivaly a nejrůznější akce, kde šíříme osvětu, debatujeme s lidmi o pěstování i léčivých účincích konopí a občas přivezeme i nějaký ten diplom. Konopí a chmel k sobě prostě patří!

Za účelem osvěty vznikl v létě 2019 v Ostravě konopný společenský klub v ČR - JINE KAFE. Vzdělávací, kulturní a společenské centrum si slibuje přispět k osvětě a rehabilitaci konopí jako mimořádně užitečné národohospodářské plodiny a šetrný prostředek k řešení řady energetických, ekologických 
a sociálních výzev. Kromě workshopů a přednášek určitě oceníte i výborné kafe, legální pěstírnu nebo bohatý sortiment konopných produktů. Konopný klub JINE KAFE funguje také jako odběrné místo tohoto e-shopu.

Další etapou na naší cestě je tento e-shop a kamenná prodejna. Jsme rádi, že Vám můžeme s čistým svědomím nabídnout kvalitní a ověřené výrobky.