Přijďte nasát každoročně jedinečnou atmosféru na dubnový veletrh KONOPEX a dozvědět se více o této úžasné univerzální rostlině.

Zajímají Vás léčebné účinky konopí? Navštivte odborné přednášky nebo workshop, kde se dozvíte, jak si např. vyrobit vlastní účinnou konopnou mast.

Máte zahrádku? Připravte se na sezonu a výhodně nakupte semena a sazenice konopí i dalších bylinek, substráty, pěstební pomůcky, hnojiva i prostředky proti škůdcům. Zajímá Vás hydroponie? Prodejci Vám rádi pomohou vybrat ideální pěstební systém nebo s nimi můžete konzultovat třeba ten Váš - vlastnoručně vyrobený.

Sháníte konopnou kosmetiku nebo potraviny? Můžeme Vám slíbit širokou nabídku produktů od šamponů přes krémy až po lubrikační gely.

Oblečení a doplňky z konopí? Od českých i zahraničních výrobců. Boty, batohy, kabelky, tašky, ...

Konopí jako průmyslová plodina? V HEMP zóně se dozvíte jak o pěstování, tak i o zpracování této všemožně využitelné rostliny.

Venkovní stage nabídne bohatý doprovodný i hudební program.

Každoročně mají ZTP, starší 60ti let a mladší 13 let (pouze v doprovodu rodičů) VSTUP ZDARMA. Vstupenku je možno zakoupit na místě nebo v předprodeji na WWW.GOOUT.CZ, kde můžete vybrat jak obyčejné, tak zvýhodněné vstupné (3+1 zdarma), které platí na všechny tři dny veletrhu. Bližší info naleznete na facebookové stránce Konopex nebo na události akce.