JINE KAFE – Cannabis Social Club – to je první konopný společenský klub v České republice. Místo pro relax s přáteli nebo rodinou, ale též skvělé zázemí pro firemní schůzky, business coffee nebo pro organizaci různých srazů a setkání.

Je to také místo, chcete-li kavárna, která má za cíl seznámit veřejnost s využitím konopí a sdružovat všechny, které konopí zajímá ať už jako lék, nebo jako víceúčelová rostlina, ze které se dá vyrábět téměř cokoliv.

V sortimentu naleznete skvělou kávu na spousty různých způsobů, destiláty a také konopné pivo KONOPEX 11° nebo Radegast 12°, konopný čaj a spoustu dalších dobrot, které pro vás s radostí přichystáme. Máme taktéž velkou nabídku konopných produktů k zakoupení, jako jsou konopné těstoviny, mouka, semínka loupaná i neloupaná, CBD květy a mnoho dalšího. Konopný klub funguje rovněž jako výdejní místo pro KONOPEX Market.

A když na vás přijde hlad, jsme také připraveni – ochutnejte výbornou pizzu, slané trojhránky nebo konopné cookies a budete se zaručeně vracet!

A co kromě skvělého servisu, zahrady a sortimentu můžete u nás čekat dál? Opět něco jiného – jsme JINE KAFE, takže děláme věci jinak, ale hlavně – chceme vás též bavit i vzdělávat. Tudíž se u nás můžete zúčastnit přednášek, workshopů, hudebních událostí, soutěží a her, které jinde nepotkáte. Jsme konopný klub, takže děláme věci trochu více „konopně“. Samozřejmostí je také možnost zapůjčit si zdarma jeden z několika vaporizérů pro odpařování účinných látek konopí k léčbě, případně vyzkoušet naše bylinné směsi a ochutnat čistou chuť, kterou příroda nabízí.

Uvnitř JINE KAFE naleznete v podlaze okno do sklepení, kde se nachází pěstírna odrůd s obsahem do 0,3 % THC a kde bude možno zakoupit klony (řízky).

Našim zákazníkům nabízíme jedinečné venkovní prostředí, kde mohou nalézt například nádrž s rybami, k níž je připojen aquaponický systém pro pěstování rostlin, který je v naší zemi naprosto ojedinělý a který sdružuje základní principy hydroponie ve spojení s chovem ryb.

Dále se na naší zahrádce můžete setkat s domečkem pro děti a welness centrem pro zvířata z konopného betonu, ohništěm, grilem nebo fotbalovou bránou, takže se u nás nebudou nudit ani vaše děti.

Samozřejmostí je vlastní parkoviště, wi-fi zdarma a úsměvavá obsluha.

Vítejte v JINE KAFE – Cannabis Social Clubu, ve světě, který je v naprosté pohodě.

Užívej pravidelně!